אתרי הכרויות לדתיים חינם זה עובד או בזבוז זמן?

אז אני הייתי בשוק הפנויים פנויות שנים ארוכות, ושנים ארוכות מהן גם הייתי מחובר לעשרות אתרי הכרויות. ביניהם גם אתרים של הכרויות לדתיים חינם. למדתי המון על איך למקסם את ההצלחה באתרי הכרויות, ואפילו הכרתי את חברה שלי בממשק של הכרויות לדתיים חינם. אז האם זה באמת עובד?

עידן הראל ו15/07/2015

(צילום: באדיבות יצחק רביחיא)

האם הכרויות לדתיים חינם באינטרנט יכול לעבוד?

לשאלה הפשוטה הזו יש תשובה פשוטה - כן. זה עובד!  אבל אתר הכרויות זה בסך הכל ממשק. זה יעבוד רק אם תגרום לזה לעבוד. אני אתן לכם דוגמה: אם הייתם קרייריסטים, והייתם עורכים קורות חיים, הייתם מוכנים לשלם 300 ש"ח למישהו שישפר לכם את הקורות חיים, הייתם משקיעים זמן במה שכתוב שם.

כשפותחים פרופיל באתר הכרויות, כמה זמן משקיעים בפרופיל שלך? 5 דקות? (במקרה הטוב) זו אחת הבעיות הפופולאריות בעולם של הכרויות לדתיים חינם באינטרנט, אין השקעה בפרופיל.

טיפים לשיפור הפרופיל באתרי הכרויות

הטיפ הראשון והחשוב ביותר הוא התמונות שנמצאות שם. בתור בן אדם ריאלי, אני יכול לכמת את הטיפ הזה לכמה חוקים.

1. צריך להעלות לפחות 3 תמונות.

2. כל תמונה חייבת לשדר חיוביות! חיוך!

3. תמונת גוף אחת לפחות (תמונה שבה רואים את מבנה הגוף).

כל תמונה צריכה להציג את הצדדים הטובים והפחות טובים של הגולש. לא להסתיר חלקי גוף (הרי בסוף תהיה פגישה), אבל כן להציג בצורה מוחמאת.

תתפלאו, אבל מחקר מעמיק אמריקאי הראה, שלהציג צד אחד פחות טוב של מישהו דווקא נותן יתרון לפרופיל מסוים, ויכול להעלות לו את מספר הפניות. ולמה זה? הרי כשרואים מישהי 'מושלמת מידי', זה יוצר לפעמים סלידה ואנטיגוניזם. אולי תחושה שכותבים לה אלפים כמוני. כשרואים מישהו שהוא נורא חיובי וחמוד, אבל קריח - זה יכול ליצור תחושה של הזדהות.

הטיפ השני שאני יכול לתת הוא למלא את כל הפרטים שמבקשים באתר הכרויות לדתיים חינם (זה עוזר להופיע ראשון בתוצאות החיפוש לפעמים), וכל פרט שהוא שדה טקסט חופשי, לנסות לדבר אל הרגש, ולנסות להיות שונה.

דוגמה רעה: מישהי כותבת: "אני מחפשת את החצי השני שלי, לקשר רציני בלבד!!" - זה יוצר אנטיגוניזם, זה לא מיוחד, וזה פשוט לא דיבר אליי...

דוגמה טובה: מישהי כותבת: "עברתי תהליך מדהים עם עצמי, למדתי ממערכות יחסים קודמות שלי איך זוגיות צריכה להראות בעיני. אני מטפלת בילדים מדהימים, ואוהבת מאוד את העבודה שלי, קמה כל בוקר עם חיוך..." היא מדברת לרגש, חיובי ונעים - יוצר רצון לכתוב לה.

דבר נוסף בהקשר של התנהלות באתרי הכרויות הוא ההודעות והפניה לאחר באתר. כל שיחה חייבת להיות חיובית. הרי כולנו שופטים לפי שני משפטים של שיחה. מספיק שאמרנו משהו קטן שלא הכי נעים לשמוע (על דרך השלילה), אנחנו מסוגלים לא לענות ולפסול את הפרופיל.

מחמאות מאוד עוזרות (לא יותר מ 2 מחמאות בשיחה שלא ישתמע כחנופה), סבלנות ויצירתיות עוזרות בהחלט. מה שאני מנסה להגיד, הוא שאתרי הכרויות לדתיים עובדים בהחלט, אבל הם לא יעבדו אם לא תעשו את זה כמו שצריך, וכמו שצריך אומר לעלות פרופיל מושקע, לדבר בצורה חיובית, ולבנות זוגיות בצורה טובה.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

כל הזכויות שמורות ל"דתי לי" | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | נבנה ועוצב ע"י מקומונטים בע"מ | אחסון ע"י HTTP | הפוך לדף הבית | RSS