נערכים לעונה השלישית של ליגת בתי הכנסת בכדורגל

בחודש הבא תיפתח בעיר העונה השלישית של ליגת בתי הכנסת בכדורגל. הקבוצות "הוותיקות" מהעונות הקודמות כבר החלו את ההכנות לקראת העונה. באגף הספורט ובעמותת סחלבים מזמינים קבוצות נוספות להצטרף לליגה, שכבר תפסה תאוצה משמעותית בעיר.

רינת הברמן ו30/01/2017

(צילום: דוברות העירייה)

ליגת בתי הכנסת בכדורגל, אחותה הצעירה של ליגת בתי הכנסת בכדורסל הקייימת בעיר מזה 12 עונות, תיפתח בעיר, בפעם השלישית בחודש פברואר ותזמן אל המגרש הסינטטי בפארק הטכנולוגי, קבוצות כדורגל מבתי הכנסת ברחבי העיר.

על פי התכנית, הקבוצות ייפגשו פעם בשבוע, בשעות הערב במהלך החודשים פברואר-יוני ויתחרו ביניהן בהרכב של שבעה שחקנים ושוער על האליפות. באגף הספורט ציינו השבוע כי תכנית המשחקים הסופית תיקבע על פי כמות הקבוצות הנרשמות וכי נדרש מינימום של 12 שחקנים בקבוצה. משחקי הליגה יערכו על חצי מגרש כשמשך המשחק הוא 40 דקות ברוטו ואין הגבלה על כמות החילופים. שחקנים בגילאי 30+ מבתי הכנסת בעיר אשר רואים עצמם משתלבים בליגה מוזמנים להקים קבוצה, להירשם, לנעול את נעלי הכדורגל ולהתחיל לשחק. ההרשמה לטורניר אפשרית עד ליום חמישי 16.02.17 באמצעות אתר עמותת סחלבים.

חבר המועצה מחזיק תיק הספורט, אלעד שמעונוביץ: "ליגת בתי הכנסת חוגגת השנה עונה שלישית ואפשר כבר להגיד שהתחילה פה מסורת ספורטיבית בעיר. יותר מ-150 שחקנים השתתפו בעונה הקודמת ואנו שואפים השנה להגדיל את מספר המשתתפים ובכך לחבר ולעודד תושבים נוספים לעסוק בספורט. אני מזמין קבוצות נוספת להצטרף ולשחק במסגרת הליגה"

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק תרבות יהודית, מיכאל חרל"פ: "אנו קוראים לקהילות נוספות לבוא ולהצטרף לליגה. ראינו את ההתרחבות במספר המשתתפים בעונה שעברה ואנו מעוניינים בקהילות נוספות. ראינו בעונה הקודמת, שסביב הליגה מתפתחות חברויות הן בתוך הקהילות והן בין הקהילות ואנו רוצים לעודד את הקהילתיות הזו גם העונה"

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

כל הזכויות שמורות ל"דתי לי" | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | נבנה ועוצב ע"י מקומונטים בע"מ | אחסון ע"י HTTP | הפוך לדף הבית | RSS