אזכרה לעידו ארד ז"ל

במלאת 10 שנים למותו הטרגי של עידו ארד ז"ל מקיימת משפחתו אזכרה ביום שישי 24.3.2017 , כ"ו באדר בשעה 10:00

עידן הראל ו06/03/2017

(צילום: pixbay)

  

"לכל אלה אשר ראיתים ולא אראם עוד, תדעו שאני חושב על הרגעים שהיו יכולים להיות לי עם אלה אשר ראיתים ולא אראה עוד" ( עידו ארד)

במלאת 10 שנים למותו הטרגי של

  

עידו ארד ז"ל

נתייחד עם זכרו

ביום שישי 24.3.2017 , כ"ו  באדר

בשעה 10:00

בבית העלמין במודיעין

בתום האזכרה יתקיים מעגל שירה  מקודשת לזכרו

  

                                                                                      המשפחה

עידו ארד בן 38 ממודיעין נהרג  בתאונת דרכים. רכבו של ארד הידרדר לבור בעומק כ- 4 מטרים באתר בניה ברחוב תלתן הסמוך לביתו. מסיבות שעדיין לא הובהרו, איבד עידו ז"ל את השליטה ברכב, במהלך נסיעתו במורד רחוב תלתן. הוא סטה ימינה, עלה על המדרכה, פרץ את מחסום הפחים שקיים במקום והמשיך כשהוא עובר בין שני עמודי שלט הקבלן לעבר בור בעומק של כ-4 מטרים באתר הבנייה.

בהלוויתו שנערכה בהשתתפות מאות ממוקירי זכרו נשאו הרבנים הראשיים למודיעין הספדים על אישיותו המיוחדת. עידו גדל ברמת חן וחזר בתשובה, עם הגעתו למודיעין החל לעבוד כגנן בגן הילדים הראשון שפתחה תנועת יח"ד בעיר(אז תנועת תל"י).

הורי הילדים זוכרים את עידו כיוצא דופן ברגישותו ובסבלנותו כלפי הילדים. בהמשך דרכו הצטרף עידו לגנים האנטרופוסופים בעיר ובסביבה שם בלט כאיש צוות אהוב וקשוב. מספרת תמר חברה לצוות העבודה:" עידו בחור מאד מיוחד ואחר, עדין, רגיש, שעבד בצורה פרטנית ויחודית עם כל ילד. עוד מספרת תמר על אישיותו הייחודית:" עידו היה טיפוס מאוד יצירתי שעסק גם בכתיבה ואפילו כתב לי שיר מקסים ליום הנישואין שלי". לפני מספר שנים אף הוציא ארד לאורספר ילדים חמוד ומלא דמיון מפרי עטו הנקרא כיסים.

עידו היה מתפלל קבוע בבית הכנסת הקיפודן בעיר והיה שותף לקהילת יחד כמו כן השתתף במפגשים בנושאי יצירה שהתרחשו בעיר. בשנה האחרונה עבד עידו בחנות שילב שבצומת שילת שם זכה לאחרונה בהענקת תעודת עובד מצטיין מהרשת על תרומתו המקצועית.

 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

כל הזכויות שמורות ל"דתי לי" | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | נבנה ועוצב ע"י מקומונטים בע"מ | אחסון ע"י HTTP | הפוך לדף הבית | RSS