טיסות זולות, אוכל זול, לטייל בזול

טיפים לטיול בעולם בזיל הזול

עמי שרון ו12/04/2016

(צילום: עמיעד טאוב)

יש אנשים בקרבנו שזו הגישה שלהם לחיים. הם חיים בזול. האנשים האלו גם מטיילים בזול. לא רק בארץ. גם בעולם. כשהם רוצים לטייל בעולם הם מוצאים טיסות זולות, אוכלים אוכל בזול ונהנים מכל רגע מהטיול. אל תבלבלו. זו לא קמצנות. זו גישה לחיים אשר אומרת שבאמת כדי ליהנות מטיול בארץ אחרת, אתה צריך לשהות באותה ארץ כאילו אתה באמת חי שם, אוכל שם, יישן שם ונושם שם. בדרך כלל כשאתה חי כמו שאר התושבים הפשוטים באותו ארץ או מדינה אז הטיול הופך להיות זול במיוחד.

הצעד הראשון בטיול זול הוא טיסות זולות

כדי להגיע למדינה בה תטייל כאילו היית אחד מהתושבים שם, אתה קודם כל צריך להגיע לשם. שב על המחשב, תשוטט באינטרנט ותמצא טיסות זולות לכל מיני יעדים בעולם. דווקא הטיסה הזולה שתמצא היא זאת שתחליט עבורך איזה יעד תיסע ואיפה תטייל. כי לאנשים אלו חשוב החוויה יותר מאשר היעד עצמו. לאחר שמצאת את הטיסה הכי זולה שמתאימה לך, תתחיל להתארגן לקראת הנסיעה.

לחקור ולאסוף מידע

הצעד השני בתכנון טיול בזול לאחר שלב בחירת טיסות זולות, הוא לאסוף מידע ככל האפשר על חיי היום יום במדינה אליה אתה נוסע.ההמלצה היא פחות לאסוף מידע על אזורי התיירות שמלאים בתיירים המחפשים אטרקציות ובילוי. כדאי לחפש מידע על איפה האנשים במדינה הזאת עורכים את הקניות שלהם בזול, באיזה מסעדות הם אוכלים בזול וכשהם יוצאים לחופש במדינה שלהם לאן הם יוצאים לחופש בזול. לדוגמא: האם האופציה של לינה באכסניות נוער היא אופציה שגם תושבי המדינה משתמשים בה בזמן חופשתם. דוגמא נוספת אפשר להדגים לגבי המסעדות ביפן. ביפן יש מסעדות שהתרגום של שמן מיפנית הוא: "חסכוניות". אלו מסעדות שבהן מוכרים מעין טורטיות או סוג של פנקייק כאלו שבתוכן שמים מילויים שונים לבחירתך. אתה פשוט מגלגל את כל העסק הזה ואוכל כמו שאוכלים לאפה עם שווארמה בארץ. מידע מאוד חשוב הוא בנושא תחבורה. בירור לגבי אפשרויות הנסיעה הזולות ביותר שיש. כדאי לעשות כרטיס נסיעה שבועי או חודשי ולנצל את כל אופציות התחבורה הקיימות עד תומן.

לחשוב הלאה

לעיתים דווקא קניית כרטיס טיסה מאותה מדינה בה אתה מבקר למדינה אחרת היא אופציה זולה להמשך הטיול. יכול להיות שבשדה תעופה מרוחק מהעיר המרכזית בה נמצא שדה התעופה הגדול, תמצא טיסה שהיא זולה וכך תוכל להמשיך ולטייל בזול.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

כל הזכויות שמורות ל"דתי לי" | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | נבנה ועוצב ע"י מקומונטים בע"מ | אחסון ע"י HTTP | הפוך לדף הבית | RSS